Baltic Cup 2022

Wracamy z zawodów BALTIC CUP ze Szczecina z nowym bagażem doświadczeń oraz wieloma sukcesami 🏆🏅

Wspaniały dzień i kolejna piękna przygoda… każdy udział w zawodach to rozwój i podnoszenie poziomu tancerza.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM 👏👏👏
Przedstawiamy dzisiejsze wyniki naszych tancerzy STIS PERFECT:
HIP HOP GRUPY:
🏆🥇 ZAZA MINI – dzieci zaawansowane
🥈DEKADA MINI – dzieci debiuty
🥈HOUSE DANCE- dorośli zaawansowani
🥉KENIC – dorośli zaawansowani
🥉ACTIVE – juniorzy debiuty
🏅5 msc -LIL KENIC – juniorzy debiuty
HIP HOP FORMACJE:
🏆🥇GRAFIX MINI – dzieci debiuty
🥈DEKADA – dzieci debiuty
🥈ZAZA – dzieci zaawansowane
🥉HOUSE DANCE- dorośli zaawansowani
🥉ART DANCE – dzieci zaawansowani
🏅4 msc LIL KENIC- juniorzy debiuty
HIP HOP SOLO:
🏆🥇 KINGA NOWACZYK – liga B 12-13 lat
🏆🥇 ZUZIA ĆWIRKO-GODYCKA – liga C 8 lat
🏆🥇TOSIA OSTASZEWSKA – liga C 11-12 lat
🏆🥇 LENA SZYMAŃSKA – liga C 9-10 lat
🏆🥇 OLIMPIA KUCHARSKA – liga D 14 lat
🏆🥇 JAGODA JAKUBOWSKA – liga D 12 lat
🏆🥇 OLIWIA PIOTROWSKA – liga E 13 lat
🏆🥇 AMELIA JANOWSKA – liga E 11 lat
🏆🥇 WIKTORIA JANKOWSKA -2006/2007 liga C
🏆🥇 REMEK GIRCZYS – Break Dance dorośli liga A+S
🏆🥇LENA PRZYDANEK -2010 liga C
🏆🥇 ZUZANNA RYDWELSKA – 2009 liga D
🥈 ZUZIA OSTASZEWSKA – liga B 12-13 lat
🥈 DARIA ROMANOWSKA – liga C 12 lat
🥈ZOSIA STROJEK – liga C 11 lat
🥈 HANIA TWAROWSKA – liga D 12 lat
🥈ALICJA SMOLIŃSKA – liga D 10 lat
🥈JULIA KRUSZEWSKA – liga E do lat 7
🥈PAULINA JASKULSKA – dorośli liga A+S
🥈MAJA BIELIŃSKA – 2014/2015 liga C
🥈MAJA MALISZEWSKA – 2009 liga E
🥈MILENA TRZEBIATOWSKA – 2011 liga E
🥈HANNA RUDNIK – 2014 liga D
🥉 NADIA KOZIOROWICZ – liga B 12-13 lat
🥉HANIA KRUSZEWSKA – liga D 8 lat
🥉NADIA WIĘCKOWICZ – liga E do lat 7
🥉LILIANA BONALSKA -2014/2015 liga C
🥉SANDRA PAWLUCH – dorośli liga C
🥉IGA ZAKRZYCKA – 2013 liga
🥉KAROLINA JAWORSKA – 2010 liga C
🥉JULIAN WNUK – LIPIŃSKI – 2011 liga E
🥉 INDIA BACKIEL – 2012/2013 liga C
🥉 ANIA MAZURKIEWICZ – 2011 liga C
🥉 KORNELIA DRAB – 2006/2007 liga C
🏅4 miejsce AMELIA OSTASZEWSKA – liga B 12-13 lat
🏅4 miejsce NATALIA MICKIEWICZ – liga D 11 lat
🏅4 miejsce AGATA RASZPUNDA – 2014 liga D
🏅4 miejsce WIKTORIA FOREMNIAK – 2006/2007 liga C
🏅4 miejsce HANIA SKURA – 2013 liga C
🏅4 miejsce MAGDA LEMANN – 2010 liga E
🏅4 miejsce HANIA RZEPIŃSKI – 2009 liga D
🏅 4 miejsce IZA SIEPRAWSKA – 2006/2008 liga DE
🏅4 miejsce MALWINA PRĄDZIŃSKA – 2005+ liga c
🏅5 miejsce WIOLA KUSIAK – 2006/2008 liga D
🏅5 miejsce JULIA HOLIK – 2014 liga D
🏅5 miejsce HANIA CYRKLEWICZ -2008 liga C
🏅5 miejsce LENA PERESKOCKA – 2011 liga D
🏅5 miejsce KINGA MALEK – 2011 liga E
🏅5 miejsce LENA TOMASZEWSKA – 2012/2013 liga C
🏅5 miejsce GABRYSIA STAWICKA – liga B 11 lat
🏅5 miejsce LILIANA SZPYRA – liga D 9 lat
🏅5 miejsce ZUZIA KAPICA – liga D 10 lat
🏅5 miejsce JAGODA MACZYSZYN – liga E 13 lat
🏅6 miejsce KAROLINA MAŚLIJ – liga C 9-10 lat
🏅6 miejsce WERA STEIGERT – 2010 liga D
🏅6 miejsce WIKTOR HERING 2011 liga E
🏅6 miejsce NICOL BUKOWIŃSKA 2009 liga E
🏅6 miejsce ALICJA PARLAK – 2011 liga D
🏅6 miejsce ZUZANNA BROWARCZYK – 2010 liga E
🏅7 miejsce MAJA KAPICA – liga D 12 lat
🏅7 miejsce MAJA GICEWICZ – liga E 13 lat
HIP HOP DUETY:
🏆🥇 KINGA NOWACZYK & MAJA KAPICA – liga C+B 9-12 lat
🥈NATALIA MICKIEWICZ & ALICJA SMOLIŃSKA – liga E+D 9-12 lat
🥉AMELIA OSTASZEWSKA & JULIA MATERA – liga C+B 13-14 lat
🥉 JAGODA JAKUBOWSKA & DARIA ROMANOWSKA – liga E+D 9-12 lat
🥉OLIMPIA KUCHARSKA & AMELIA JANOWSKA – liga E 13-14 lat
🏅4 msc ZUZIA OSTASZEWSKA & NADIA KOZIOROWICZ – liga C+B 13-14 lat
🏅4 msc WIKTORIA JANKOWSKA & WIKTORIA FOREMNIAK – dorośli C+B
🏅5 msc KORNELIA DRAB & MALWINA MACHUT – dorośli C+B
🏅6 msc PAULINA JASKULSKA & SANDRA PAWLUCH – dorośli C+B
🏅6 msc KAROLINA MAŚLIJ & LENA SZYMAŃSKA – liga C+B 9-12 lat
🏅7 msc GABRYSIA STAWICKA & ZOSIA STROJEK – liga C+B 9-12 lat
🏅7 msc ZUZIA KAPICA & ŁUCJA ANIUKSZTYS – liga E+D 9-12 lat
Dźwirzyńska Bitwa Taneczna 2022
LET’S DANCE 2022
Menu