BALTIC CUP SZCZECIN 2021

Nasza reprezentacja podczas zawodów BALTIC CUP w Szczecinie 🏆💪 #PerfectTeam

Wspaniałe solistki i soliści hip hop 🔝🔥
Dzisiejsze wyniki ⤵️
„PERFECT” BYTÓW:
🏆🥇 miejsce Agata Kolaszt
🏆🥇 miejsce Lena Tomaszewska
🥉 miejsce Karolina Jaworska
🏅IV miejsce Iza Sieprawska
🏅V miejsce Hania Rzepińska
🏅VI miejsce Milena Contrelas
🏅VI miejsce Karolina Urbaniak
🏅VI miejsce Malwina Prądzinska
🏅VI miejsce Maja Maliszewska
„PERFECT” GRYFICE:
🏆🥇 miejsce Kinga Nowaczyk
🏆🥇 miejsce Malwina Krzywańska
🏆🥇 miejsce Alicja Smolińska
🏆🥇 miejsce Lena Szymańska
🏆🥇 miejsce Maja Kapica
🥈 miejsce Nadia Koziorowicz
🥈 miejsce Maja Radowska
🥈 miejsce Gabrysia Stawicka
🥈 miejsce Zuzia Antonyk
🥈 miejsce Maja Wiśniewska
🥈miejsce Pola Sobestjańska
🥈 miejsce Gosia Skowyra
🥉 miejsce Amelia Ostaszewska
🥉 miejsce Ola Lewicka
🥉miejsce Oliwia Lewandowska
🥉 miejsce Maja Hałgas
🥉 miejsce Zuzia Kapica
🏅 VI miejsce Blanka Gołombek
🏅 IV miejsce Natalia Mickiewicz
🏅 IV miejsce Agata Graczyk
🏅 IV miejsce Hania Twarowska
🏅 IV miejsce Karolina Maślij
🏅 IV miejsce Nikola Dębicka
🏅 IV miejsce Julia Buczkowska
🏅V miejsce Weronika Grajek
🏅 V miejsce Maja Popik
🏅 V miejsce Zosia Strojek
„PERFECT” BIAŁOGARD:
🏆🥇 miejsce Krzyś Bugalski
🏆🥇 miejsce Lena Pereskocka
🏆🥇 miejsce Hania Cyrklewicz
🏆🥇 miejsce Szymon Zaremba
🥈 miejsce Wiera Skrzycka
🥈 miejsce Wiktoria Jankowska
🥉miejsce Michalina Zacharek
🥉miejsce Liwia Brzezińska
🥉miejsce Wiktoria Foremniak
🏅IV miejsce Hania Skura
🏅IV miejsce Lilianna Bonalska
🏅IV miejsce Lilianna Żurawska
🏅IV miejsce Hania Pokucińska
🏅IV miejsce Remek Girczys
🏅V miejsce Gosia Sikorska
🏅V miejsce Hania Tatys
🏅V miejsce Alan Ślepaczuk
🏅VI miejsce Jagoda Szłyk
🏅VI miejsce Oliwia Rak
🏅VI miejsce Wiola Kusiak
🏅VII miejsce Agata Raszpunda
🏅VII miejsce Lena Linkiewicz
🏅VII miejsce Julia Bartos
🏅VII miejsce Julia Zalewska
„PERFECT” ZŁOTÓW:
🏆🥇 miejsce Zuzia Kucharska
🥈 miejsce Maja Radowska
🥈 miejsce Oliwia Strapczuk
🥉 miejsce Oliwia Sokołowska
🥉 miejsce Nadia Gniazdowska
🏅 VI miejsce Dominika Mielke
🏅 VIII miejsce Nadia Marszałek
„PERFECT” JASTROWIE:
🥈 miejsce Antek Paczyński
🏅IV miejsce Maciej Piechowski
🏅IV miejsce Paulina Scecewicz
🏅VI miejsce Lidia Sobczyk
🏅VIII miejsce Malwina Konicer
🏅VIII miejsce Łucja Sobczyk
🏅VIII miejsce Zosia Mazur
🏅X miejsce Ala Ślusarska
Wyniki DUETÓW HIP HOP ⤵️🔝
„PERFECT” GRYFICE:
🥇 miejsce Amelia Ostaszewska i Julia Matera
🥇 miejsce Karolina Maślij i Lena Szymańska
🥇 miejsce Wiktoria Kłobucka i Hania Skowyra
🥈 miejsce Ola Lewicka i Malwina Krzywańska
🥈 miejsce Pola Sobestjańska i Oliwia Lewandowska
🥉 miejsce Gabrysia Stawicka i Zosia Strojek
🥉 miejsce Maja Wiśniewska i Agata Graczyk
🥉 miejsce Weronika Kryger i Martyna Marciak
🏅 V miejsce Maja Popik i Maja Hałgas
„PERFECT” BYTÓW:
🥉 miejsce Hania Rzepińska/ Oliwia Harahuc
🥉miejsce Kornelia Drab/ Oliwia Hołowiej
🏅IV miejsce Gosia Żuk / Magda Maliszewska
🏅VI miejsce India Landowska/ Malwina Machut
🏅VII miejsce Laura Greinke / Karolina Urbaniak
„PERFECT” ZŁOTÓW:
🥈 miejsce Nadia Marszałek i Oliwia Strapczuk
🏅 IV miejsce Maja Radowska i Matylda Goska
„PERFECT” JASTROWIE:
🏅IV miejsce Antek Paczyński i Maciej Piechowski
🏅VI miejsce Paulina Scecewicz i Malwina Konicer
Nasze GRUPY I FORMACJE HIP HOP 🧡🔥 kat. 8, 9-12, 13-16, 17+ i 31 + 👏🏆 Reprezentacja „Perfect” – jesteśmy z Was bardzo dumni !!! 👌
Wyniki 🔝⤵️
„PERFECT” BYTÓW:
🏆🥇 miejsce grupa OLD KENIC 31+
🏆🥇miejsce formacja ART DANCE 11+
🥈 miejsce formacja KENIC 17+
🏅IV miejsce formacja LIL KENIC
„PERFECT” GRYFICE:
🏆🥇 miejsce formacja dzieci GRAFIX
🏆🥇 miejsce formacja ZAZA 9-12 lat
🏆🥇 miejsce formacja REACTIVE 13-16 lat
🥉 miejsce formacja ACTIVE 13-16 lat DEBIUTY
„PERFECT” BIAŁOGARD:
🥈 miejsce grupa HOUSE DANCE
🥉 miejsce formacja HOUSE DANCE
„PERFECT” ZŁOTÓW:
🥈miejsce grupa FLASH 13-16 lat
MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS DZIECI I MŁODZIEŻY SZCZECINEK 2021
MISTRZOSTWA ŚWIATA FITNESS DZIECI SERBIA 2021
Menu