PERFECT CAMP 2023

Drodzy uczestnicy i rodzice,

oficjalnie zakończyliśmy kolejny, niezwykle udany obóz taneczno-sportowy PERFECT CAMP! Przez ostatnie kilka dni nasi obozowicze mieli okazję wspólnie trenować, rozwijać swoje umiejętności taneczne i sportowe, a przede wszystkim świetnie się bawić.

Podczas obozu mieliśmy okazję pracować z wybitnymi instruktorami, którzy przekazywali naszym podopiecznym swoją wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu mogli doskonalić technikę tańca, uczyć się nowych układów choreograficznych i odkrywać różne style taneczne. Nie zabrakło również treningów sportowych, które pozwoliły poprawić dotychczasowe umiejętności, kondycję, wytrzymałość i siłę.

Oprócz warsztatów, treningów nasi obozowicze nawiązywali nowe przyjaźnie i tworzyli niezapomniane wspomnienia. Wieczorne ogniska, wspólne zabawy i konkursy sprawiły, że atmosfera na obozie była niezwykle przyjazna i pełna pozytywnej energii.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim UCZESTNIKOM za zaangażowanie i determinację. Wasza pasja i chęć do nauki były niezwykle inspirujące. Dziękujemy również RODZICOM za zaufanie i wsparcie, które umożliwiło nam zorganizowanie tego wspaniałego obozu.

Mamy nadzieję, że PERFECT CAMP pozostanie na długo w Waszej pamięci

Życzymy udanych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu na zajęciach i mamy nadzieję, że również za rok na kolejnej edycji naszego obozu

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie już wkrótce będzie można obejrzeć TELEDYSK OBOZOWY #perfectcamp

Dziękujemy

Zespół PERFECT CAMP

#PerfectTeam

ZAKOŃCZENIE SEZONU TANECZNO-SPORTOWEGO 2022/2023
NOWY SEZON TANECZNO-SPORTOWY 2023/2024