PERFECT MOVE VOL. 1 – GRYFICE 2022

Drodzy Tancerze, Instruktorzy, Choreografowie, Rodzice! 🧡
Turniej tańca PERFECT MOVE VOL. 1 dobiegł końca ale emocje, które wczoraj nam towarzyszyły pozostaną na dłuuugo…

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE ❗️Wasze uśmiechy, radość i łzy szczęścia napędzają nas do dalszej pracy 💪 Będziemy dążyć do tego aby PERFECT MOVE wpisało się w kalendarz zawodów na kolejne lata 💜👌
Dziękujemy naszym sponsorom za pomoc i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia❗️
Starostwo Powiatowe w Gryficach
Gryf Arena PCSRiP w Gryficach
Gmina Karnice
Gmina Rewal
Poseł Artur Łącki – polityk
HARD WOOD
REMBUD Smoliński
Ośrodek wypoczynkowo – campingowy MIESZKO w Rewalu
Drukarnia Perfectcolor
Lamoda Gryfice
Stayget
Pizzeria Lucyfer
Marek Sawicki usługi transportowe
PANORAMA SPA Trzęsacz
Intermarche Gryfice
Tygodnik Angora i Tygodnik Angorka
SGB Bank Spółdzielczy w Gryficach
Wioska artystyczna JANOWO
Firma usługowa Tomasz Tomaszewicz
Zachodniopomorska Izba Rolnicza
SPECJALNE PODZIĘKOWANIA dla całej ekipy #PerfectTeam – bez Was to by się nie udało! 💜👌
Do zobaczenia na kolejnej edycji PERFECT MOVE 🏆
Organizatorzy 🧡
PRZEDSTAWIAMY OGÓLNE WYNIKI TURNIEJU TAŃCA – PERFECT MOVE VOL. 1 💜👌
solo MINI
🏆🥇 msc Amelia Prokulewicz
🥈msc Michalina Woźniak
🥉 msc Pola Stankiewicz
🏅4 msc Oliwia Bielecka
🏅5 msc Julia Stasiak
🏅6 msc Ines Berestecka
🏅7 msc Ala Krulak
🏅8 msc Amelia Kołodyńska
solo DZIECI 1 OPEN
🏆🥇 msc Tola Szarkowska
🥈msc Zuzia Ćwirko-Godycka
🥉 msc Liliana Bonalska
🏅4 msc Lena Grzybowska
🏅5 msc Hanna Rudnik
solo DZIECI 2 OPEN
🏆🥇 msc Antosia Ostaszewska
🥈msc Pola Sobestjańska
🥉 msc Karolina Maślij
🏅4 msc Alicja Smolińska
🏅5 msc Milena Contreras
solo JUNIORZY 1 OPEN
🏆🥇 msc Nadia Koziorowicz
🥈msc Kinga Nowaczyk
🥉 msc Lena Przydanek
🏅4 msc Karolina Jaworska
🏅5 msc Jan Nawrot
🏅6 msc Gabrysia Stawicka
🏅7 msc Hania Twarowska
🏅8 msc Agata Kolaszt
solo JUNIORZY 2 OPEN
🏆🥇 msc Zuzanna Ostaszewska
🥈msc Amelia Ostaszewska
🥉 msc Nadia Marszałek
🏅4 msc Hanna Cyrklewicz
🏅5 msc Hanna Czyżyk
🏅6 msc Milena Ziętek
🏅7 msc Julia Sobór
🏅8 msc Wiktoria Kłobucka
solo DOROŚLI OPEN
🏆🥇 msc Natalia Ludwiczak
🥈msc Paulina Jaskulska
🥉 msc Emma Sosnowska
🏅 4 msc Matylda Goska
🏅 5 msc Daria Szymanowska
🏅 6 msc Maja Radowska
solo DZIECI 1 DEBIUTY
🏆🥇 msc Julia Kurlus
🥈msc Oliwia Słowińska
🥉 msc Zosia Jasiek
🏅4 msc Hanna Konnak
🏅5 msc Nikola Tkaczuk
🏅6 msc Karolina Baran
🏅7 msc Matylda Pawlak
🏅8 msc Sandra Piórkowska
solo DZIECI 2 DEBIUTY
🏆🥇 msc Emilia Stenzel
🥈msc Zofia Oczkowska
🥉 msc India Backiel
🏅4 msc Nadia Groszczyk
🏅5 msc Nela Sobolewska
🏅6 msc Barbara Dwulit
🏅 7 msc Oliwia Sidorska
solo JUNIORZY 1 DEBIUTY
🏆🥇 msc Anna Mazurkiewicz
🥈msc Julia Sobolewska
🥉 msc Martyna Kamińska
🏅4 msc Małgorzata Sikorska
🏅5 msc Weronika Steigert
🏅6 msc Olga Hoszowska
🏅7 msc Maja Kołakowska
🏅 8 msc Maja Klocek
solo JUNIORZY 2 DEBIUTY
🏆🥇 msc Olimpia Kucharska
🥈msc Zuzia Rydwelska
🥉 msc Martyna Golańska
🏅4 msc Oliwia Krysiewicz
🏅5 msc Maja Kiedrowska
🏅6 msc Lena Romaniuk
🏅7 msc Oliwia Piotrowska
🏅 8 msc Nikol Bukowińska
solo DOROŚLI DEBIUTY
🏆🥇 msc Kornelia Drab
🥈msc Zuzia Szeląg
🥉 msc Pola Siemińska
🏅 4 msc Aleksandra Sikorzyńska
🏅 5 msc Wiktoria Piasecka
duety DZIECI 2 OPEN
🏆🥇 msc Pola Sobestjańska i Oliwia Lewandowska
🥈msc Natalia Mickiewicz i Alicja Smolińska
🥉 msc Karolina Maślij i Lena Szymańska
🏅4 msc Lili Piotrowska i Pola Bielinska
🏅5 msc Agata Graczyk i Maja Wiśniewska
duety JUNIORZY 1 OPEN
🏆🥇 msc Kinga Nowaczyk i Maja Kapica
🥈msc Gabrysia Stawicka i Zosia Strojek
🥉 msc Aleksandra Lewicka i Malwina Krzywańska
🏅4 msc Antek Paczyński i Maciek Piechowski
duety JUNIORZY 2 OPEN
🏆🥇 msc Zuzia Ostaszewska i Nadia Koziorowicz
🥈msc Amelia Ostaszewska i Julia Matera
🥉 msc Nadia Marszałek i Oliwia Strapczuk
🏅 msc Wiktoria Kłobucka i Hania Skowyra
duety DOROŚLI OPEN
🏆🥇 msc Natalia Ludwiczak i Daria Szymanowska
🥈msc Paulina Jaskulska i Sandra Pawluch
🥉 msc Wiktoria Jankowska i Wiktoria Foremniak
🏅 4 msc Hania Czyżyk i Weronika Grajek
🏅 5 msc Maja Radowska i Matylda Goska
duety DZIECI 2 DEBIUTY
🏆🥇 msc Zuzia Kapica i Łucja Aniuksztys
🥈msc Julia Buczkowska i Natalia Siry
duety JUNIORZY 1 DEBIUTY
🏆🥇 msc Nadia Potocznik i Iga Matejek
🥈 msc Bianka Pieniążkowska i Maja Kołakowska
🥉 msc Hania Domżał i Lila Domżał
🏅 4 msc Amelia Buława i Maja Klocek
🏅 5 msc Oliwia Kwiatkowska i Martyna Kamińska
🏅 6 msc Olga Hoszowska i Lena Śliwka
🏅 7 msc Gosia Kaczmarek i Lena Kapuścińska
🏅 8 msc Paulina Bębas i Daria Kaczmarek
duety JUNIORZY 2 DEBIUTY
🏆🥇 msc Amelia Janowska i Olimpia Kucharska
🥈msc Julia Sadowska i Ola Maciejewska
🥉 msc Zuzia Dragańska i Wiktoria Sajnaj
🏅 4 msc Martyna Pękalska i Julia Pawłowska
mini formacja DOROŚLI OPEN
🏆🥇 msc KENIC
🥈 msc FLASH
🥉 msc HOUSE DANCE
mini formacja JUNIORZY 1 OPEN
🏆🥇 msc ZAZA MINI
mini formacja DZIECI DEBIUTY
🏆🥇 msc DEKADA MINI
🥈msc RIX
🥉 msc COOL KIDS
mini formacja JUNIORZY 1 DEBIUTY
🏆🥇 msc SILVER
mini formacja JUNIORZY 2 DEBIUTY
🏆🥇 msc ACTIVE
🥈 msc WE JUMP
🥉 msc 78-200
Formacja DZIECI
🏆🥇 msc GRAFIX MINI
🥈msc DEKADA MINI
Formacja JUNIORZY 1 OPEN
🏆🥇 msc GRAFIX CREW
🥈msc THE SKILLS CREW
Formacja JUNIORZY 2 OPEN
🏆🥇 msc ZAZA
🥈msc ART DANCE
🥉 msc DIVISION
🏅 msc THE MASTERS CREW
Formacja DOROŚLI OPEN
🏆🥇 msc HOUSE DANCE
🥈msc REACTIVE
Formacja JUNIORZY 1 DEBIUT
🏆🥇 msc SILVER
🥈msc IKRA DANCE
🥉 msc SZALONE JUNIORY
🏅 4 msc EXPRESS KIDS
🏅 5 msc CHAOS
🏅 6 msc ELECTRIC STEP
Formacja JUNIORZY 2 DEBIUT
🏆🥇 msc REAKCJA
🥈msc DEKADA
🥉 msc FRESH CREW
Formacja DOROŚLI DEBIUT
🏆🥇 msc BUTTERFLY CREW
🥈msc LIL KENIC
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH TANCERZY ❗️👏
Debiuty Fitness – Juniorki 2022
MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS 2022
Menu